اخبار

آغاز فعالیت مرکز اطلاعات و اسناد کتابخانه تخصصی حضرت فاطمه زهرا ع همزمان با سالروز ازدواج دو عزیز رسول خدا ص

fatimaslib_orgکتابخانه تخصصی حضرت فاطمه زهرا(س) بیش از ۲۰۰۰ عنوان کتاب، مقاله، پایان‌نامه و آثار هنری و مکتوبات مرتبط با این بانوی بزرگ جهان اسلام را در اختیار دارد و امروز همزمان با سالروز ازدواج حضرت علی و حضرت زهرا علیهماالسلام (اول ذیحجه) پایگاه مرکز اطلاعات و اسناد این کتابخانه به نشانی http://www.fatimaslib.org/ فعالیت خود را آغاز کرد.

معاون کتابخانه با ذکر این مطلب افزود: کتابخانه تخصصی حضرت فاطمه زهرا علیهاالسلام وابسته به کتابخانه تخصصی امیرالمؤمنین علی علیه‌السلام مشهد است و پس از گذشت پنج سال از تاسیس آن کتابخانه و در سالروز میلاد حضرت زهرا علیهاالسلام، در مرداد ماه سال ۱۳۸۴ هجری شمسی تاسیس شد.

وی گفت: با استفاده از این پایگاه، محققان و علاقه‌مندان به شناخت بیشتر از ابعاد وجودی یگانه دخت رسول اکرم صلی‌الله‌علیه‌وآله می‌توانند به مشخصات همه کتابهای موجود در کتابخانه تخصصی حضرت فاطمه زهرا علیهاالسلام دسترسی داشته باشند.

او در پایان از همة مؤلفان، محقّقان، مترجمان و تمام اهل قلم، همچنین ناشران، اساتید، طلاب، دانش پژوهان، مؤسسات پژوهشی، خیّرین و تمامى کسانى که دل در گرو محبّت حضرت فاطمه زهرا (علیهاالسلام) دارند، صمیمانه تقاضا کرد تا  با اهدا ، فروش و یا امانت برای کپى از اثری که دربارة آن حضرت در اختیار دارند، ـ در غنى سازى این مجموعه ارزشمند سهیم شوند.

گفتنی است که سال گذشته پایگاه رسمی این کتابخانه به نشانی http://www.fatimaslib.com/ کار خود را آغاز کرده بود.

آدرس پستى: ایران، مشهد ، خیابان آزادى ، کوچه شاهین‏‌فر (بازارچه سراب) ، مقابل مسجد فاضل،  بناى حسینیه

تلفاکس : ۲۲۵۴۱۲۳-۰۰۹۸۵۱۱

رایانامه: info@fatimaslib.com
fatimaslib.com@gmail.com

این خبر در ایبنا